خریدهای من
MY SHOPPING

سبد خرید شما خالی است.

تریلر جدید Resident Evil 3 منتشر شد
9 فروردین 1399 اخبار Behdad47

تریلر جدید Resident Evil 3 منتشر شد

ساعاتی پیش، تریلر جدید Resident Evil 3 منتشر شد. در این تریلر با شخصیت Jill Valentine بیشتر آشنا می‌شویم.

چندی پیش در کانال مخصوص این بازی، تریلر جدید Resident Evil 3 منتشر شد. تمرکز اصلی آن بر روی Jill Valentine شخصیت اصلی بازی می‌باشد و به جایگاه او در بخش چند نفره و تعهدی که نسبت به مردم Raccoon City دارد و بی اعتنایی او به لاس زدن‌های Carlos، شخصیت دیگر این بازی، پرداخته می‌شود.

تریلر جدید Resident Evil 3 منتشر شد

معرفی تریلر:

این تریلر سه دقیقه‌ای به صورت خلاصه به قابلیت بازی کردن با Jill Valentine به عنوان یکی از شخصیت‌های بخش چند نفره، Resident Evil Resistance، اشاره کرده و Nemesis را در حال خراب‌کاری در یکی از کوچه‌ها نشان می‌دهد. Jill در یکی از به روز رسانی‌های بعد از عرضه به بخش چند نفره اضافه خواهد شد. اگر قرار باشد که همه‌ی بازیکنان برای بازی کردن با Jill به جای بقیه‌ی شخصیت‌ها بخواهند به رقابت بپردازند، دیگر بخش چند نفره‌ای وجود نخواهد داشت. بنابراین باید نوبت را به خوبی رعایت کنید و سعی کنید با اعضای Frightened Youths 1-4، شخصیت‌های دیگر بخش چند نفره، به بازی بپردازید.

پس از نشان دادن بخش چند نفره، تمرکز تریلر به سمت بخش داستانی می‌رود و بخشی از تلاش Jill را نشان می‌دهد که ترجیح داده جان خود را برای نجات دادن مردمی که هنوز در شهر Raccoon City سکونت دارند، به خطر بیاندازد. این تریلر قسمت قابل توجهی از بخش داستانی را نشان می‌دهد و از آن جایی که از ساخت اولیه‌ی این بخش بیشتر از 20 سال می‌گذرد، اگر تا به حال نسخه‌ی اصلی این بازی را تجربه نکرده‌اید، بهتر است بعدا این تریلر را تماشا کنید تا هیچ بخشی از داستان بازی Resident Evil 3 برای شما فاش نشود.

تاریخ عرضه‌ی بازی Resident Evil 3 هم‌چنان 3 آوریل برابر با 15 فروردین می‌باشد و برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. پیشتر در خبری اعلام کرده بودیم که ممکن است نسخه‌ی فیزیکی این عنوان با کمی تاخیر عرضه شود.

طبق خبری که چندی پیش منتشر کرده بودیم، دموی بازی Resident Evil 3 هم اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده و قابل بازی کردن می‌باشد. هم چنین، شرکت Capcom اعلام کرده که در روز 27 مارس برابر با 8 فروردین یک بتای عمومی برای بخش چند نفره‌ی این عنوان که Resident Evil Resistance نام دارد، در نظر گرفته است و تا روز انتشار این بازی در دسترس خواهد بود.

شما می‌توانید بازسازی بازی ترسناک و خاطره‌انگیز Resident Evil 3 را از سایت سی دی کی اورجینال آرسان گیم پیش‌خرید فرمایید.

منبع: آرسان گیم