خریدهای من
MY SHOPPING

سبد خرید شما خالی است.

به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare
8 فروردین 1399 اخبار Behdad47

به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare

آخرین به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare شامل تغییرات بزرگی در بخش Warzone نیز شده است.

فصل بعدی و به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare، ویژگی‌های جالبی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. بازیکنان با کاوش در فایل‌های به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare توانسته‌اند برخی از محتوای برنامه ریزی شده برای فصل سوم این بازی را پیدا کنند.

در خبرهایی که پیشتر در مورد لو رفتن حالت دو نفره در مد Warzone و امکان بازسازی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 برای شما عزیزان فراهم کرده بودیم، از کاوش در فایل‌های بازی بعد از به روز رسانی استفاده کرده بودیم. حال پس از این به روز رسانی، مطالب جالبی در مورد بخش چند نفره‌ی این بازی به دست آمده است.

به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare

به روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare

اطلاعات استخراج شده از بخش چند نفره به صورت زیر می‌باشد:

Backlot، که یکی از نقشه‌های قدیمی Call of Duty 4 می‌باشد، پیشتر در بازسازی این عنوان، Call of Duty Modern Warfare Remastered، قرار داده شده بود و دوباره در حال بازسازی برای نسخه‌ی حال حاضر یعنی Call of Duty: Modern Warfare می‌باشد. نقشه‌ی Village که در Modern Warfare 3 استفاده شده بود نیز در فصل سوم این بازی اضافه خواهد شد. تمامی این اطلاعات مانند اطلاعات قبلی از فایل‌های بازی استخراج شده اند.

در فصل سوم دو اسلحه‌ی جدید نیز اضافه خواهند شد. اولین اسلحه، اسنایپر SKS و دومین اسلحه کلت Renetti می‌باشد. به نظر می‌آید دو اپراتور جدید به نام‌های Alex و Ronin نیز اضافه خواهند شد و همراه با شروع فصل سوم، قابل بازی کردن خواهند بود.

فصل دوم این بازی، روز 7 آوریل برابر با 20 فروردین ماه پایان خواهد یافت و با توجه به روند شروع فصل‌های دیگر توسط استدیوی سازنده، Infinity Ward، به نظر می‌رسد که فصل سوم بلافاصله شروع شود.

می‌توانید به Call of Duty Warzone به عنوان محتوای اضافه‌ی بازی Call of Duty Modern Warfare در پلتفرم‌های Xbox One و PlayStation 4 و کامپیوترهای شخصی به طور رایگان دسترسی پیدا کنید. اگر خود بازی Call of Duty Modern Warfare را داشته باشید، کافی است آپدیت آن را که بین 18 تا 22 گیگ حجم دارد، دانلود کنید. در صورت نداشتن این بازی، می‌توانید بخش بتل رویال این بازی را با حجم تقریبی 80 گیگ دانلود کنید.

برای تجربه‌ی بازی Call of Duty Modern Warfare می‌توانید از فروشگاه سی‌ دی ‌کی اورجینال آرسان‌ گیم این بازی را خریداری کنید.

منبع: آرسان‌گیم