خریدهای من
MY SHOPPING

سبد خرید شما خالی است.

بتلفیلد ۵ و ابر تانک های غول پیکر
27 بهمن 1398 اخبار

بتلفیلد ۵ و ابر تانک های غول پیکر

بتلفیلد ۵ و ورود ابر تانک های غول پیکر همچنان که DICE در حال انتشار به روزرسانی‌ جدید – فصل 6 – در اوایل هفته آینده است ، رو به گسترش است. اپدیت رایگان برای PS4 ، Xbox One و PC شامل تعداد بیشتری اسلحه و تجهیزات در مراحل اقیانوس آرام و یک نقشه جدید جنگ جنگلی است. تمامی مواردی که گفته شد پایان فصل ششم نیست بلکه DICE تایید کرده است که این آپدیت شامل مواردی همچون سفارشی کردن تانک‌ها می‌شود.

با شروع به روزرسانی 6.2 که مدتی پس از آپدیت اصلی است، DICE گزینه‌های سفارشی سازی را رونمایی می‌کند‌، بنابراین می‌توانید تانک منحصر به فرد خود را بسازید. سفارشی سازی مخازن حتی قبل از انتشار بازی در سال 2018 وعده داده شده‌بود، بنابراین مدت زمان زیادی است که ما منتظر چنین رویدادی هستیم.

مدیر بخش ارتباطات Battlefield در توییتی اعلام کرده‌است که : در طول فصل ۶، ما به قولمان عمل کردیم، ممنون هستیم که صادقانه پای ما موندید.

بتلفیلد ۵ و ابر تانک های غول پیکر

در نسخه قبلی این عنوان شکایات زیادی مبنا بر پرداخت های درون بازی از سوی کاربران مطرح شده بود. برای مثال شما باید  برای تک تک نقشه ها و اسلحه های جدیدی که منتشر میشد هزینه پرداخت میکردید و این ماجرا واقعا طرفداران این بازی را کلافه کرده بود.

اما در بتلفیلد ۵ نیازی به پرداخت های درون برنامه ایی نیست. و شما قادر هستید تا فقط با خرید بازی از آپدیت ها به صورت رایگان استفاده کنید.

از نکات جالب سری جدید بتلفیلد میتوان به حضور زنان در جنگ اشاره کرد که با وجود گسترش بازیکن های دختر در دنیا این موضوع تاثیر زیادی روی پر مخاطب شدن این بازی هیجان انگیز جنگی شده.

در آخر هم انگار کمپانی EA از خر پرداخت های درون برنامه ایی خود پایین آمده تا بلکه رابطه اش را با مشتریان و طرفداران دلخوری که در روز های اخیر سودای خداحافظی با بازی های این شرکت را در سر داشتند از نو شروع کند.

 

منبع : آرسان گیم