خریدهای من
MY SHOPPING

سبد خرید شما خالی است.

رونمایی از پک های جدید بازی FIFA 20
18 بهمن 1398 اخبار

رونمایی از پک های جدید بازی FIFA 20

رونمایی از پک های جدید بازی FIFA 20 ، بازی FIFA 20، روز به روز خلاقانه تر عمل میکند، حال شاهد اضافه شدن بازیکن های جوان دنیای فوتبال، با قدرت بیشتر در قالب پک های بنفش رنگ Future Stars هستیم. در این پک ها بازیکن های با استعداد زیادی از تیم های انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی و … وجود دارند ؛ از جمله رودریگو ، جیمز ، دگارد ، گرینوود ، دمبله و … .

برای به دست آوردن این بازیکن ها ، میتوانید از فروشگاه بازی پک های ویژه رو خریداری کنید ؛ یا با انجام دادن Quest های FIFA Ultimate Team ، بعضی از اون ها رو در تیم خودتون داشته باشید ؛ عنوان جذاب FIFA 20 ، با نوآوری و ایده پردازی های گوناگون ، همچنان ثابت قدم ترین بازی ویدیویی فوتبالی است ؛ که سال هاست ، با ماد FIFA Ultimate Team دوستداران بازی های ورزشی را سرگرم کرده است.

رونمایی از پک های جدید بازی FIFA 20

جوان های امروز ، ستاره های آینده

آخرین آپدیت بازی FIFA 20 ، با نام Future Stars به جوان های جویای نام جهان زیبای فوتبال ، میدان داده است ؛

FIFA 20 با این اقدام باعث انگیزه بیشتر بازیکن ها برای قرار دادن این جوانان در ترکیب خود شده. FIFA 20 که قبل از این نیز در اونت هایی مثل هالووین، کارت مخصوص بازیکن هایی مثل Chong را منتشر کرده بود. این بار تمرکز خود را مستقیما روی این بازیکن ها گذاشته. طراحی کارت ها به رنگ بنفش است و به جرات میتوان گفت که که بسیار خاص و خوش رنگ و لعاب درآمده. تا حدی که نمیشود از داشتن این کارت ها در ترکیب تیم ، کناره گیری کرد ؛

عنوان FIFA 20 در ماد ULtimate Team خود ، جذابیت هایی مثل Icon Swap را یک لول بالا تر برد ، و با اضافه کردن Future Stars به ماد FIFA Ultimate Team لذت چیدمان ترکیب های تلفیقی را چندین برابر کرد.

شما میتوانید به راحتی سی دی کی  بازی FIFA 20   را از سایت آرسان گیم خریداری کنید.

منبع : آرسان گیم