خریدهای من
MY SHOPPING

سبد خرید شما خالی است.

Red Dead Redemption 2 بهترین بازی جهان باز سال 2019
10 دی 1398 اخبار احسان داداشی

Red Dead Redemption 2 بهترین بازی جهان باز سال 2019

برنده بهترین بازی جهان باز امسال(2019) نیز به بازی Red Dead Redemption 2 اختصاص می یابد البته این انتخاب بر اساس معیارهای (Game Of The Year) GOTY از ماه دسامبر به بعد است.

راک‌استار فقط یک عنوان جهان باز زیبا و وسیع نساخته است، بلکه ما را در دنیای از آزادی قرارداده است که هر وقت بخواهیم و هر زمان که احساس کنیم آماده‌ کاری هستیم، می‌توانیم با یک تصمیم آن را انجام دهیم. Red Dead Redemption 2 هیچ شباهتی به بازی‌های جهان باز یوبیسافت ندارد که در هر قدمی که بر‌می‌دارید پر از آیتم‌های گوناگون باشد و یا اینکه از پشت بوته هر درختی ممکن باشد حیوانی به شما حمله کند و اگر یک لحظه در دنیای بازی به سکوتی عجیب برسید احساس گم شدن در دنیای بازی به شما دست بدهد و اصلا ندانید که باید چه کاری انجام بدهید. در Red Dead Redemption 2 اتفاقات و برخورد‌های ناگهانی بی‌شماری وجود دارد که رفته رفته شاید آن‌ها را نادیده بگیرید و هرچه قدر که بیشتر بازی کنید و زمان بیشتری بگذرد بازهم نمی‌توانید از حمله حیوانات وحشی و یا اتفاقاتی که ممکن در جاده برای شما رخ دهد چشم پوشی کنید.

و صد البته اماکن بازی بسیار دل انگیز و جذاب هستند، از خلیج‌ مه‌آلود در جنوب گرفته تا کوه‌های سرپوشیده از برف در شمال، از شهر‌های کوچک و گرد و غبار گرفته تا شهر‌های بزرگ و پر از دود سنت‌دنیس. و کنار این اماکن حیات‌وحشی بسیار متنوع و واقع‌گرایانه ایجاد شده‌است. صحنه‌ی زیبای شکار یک شاهین که برای صید ماهی به داخل دریاچه شیرجه می‌زند و یا سنجاب‌هایی که در اطراف اسب شما پرسه می‌زنند.

مطمئنا سال‌های بسیار زیادی درباره Red Dead Redemption 2 صحبت خواهیم‌کرد. این بازی بهترین پناهگاه برای دوست‌داران بازی‌های غرب وحشی خواهد‌بود.

Red Dead Redemption 2 بهترین بازی جهان باز سال 2019

ممکن است بازی در بسیاری از جهات یک بازی تک‌نفره، کمبود‌هایی داشته باشد ولی حس‌وحال خوش گذارانی در دنیای غرب وحشی و یا ماهی گیری با یک دوست قدیمی در کنار رود‌خانه با سیستم زیبای شبیه‌سازی این عناصر، لذت واقعی را نصیب بازیکنان Red Dead Redemption 2 می‌کند. جهان بازی آنقدر گسترده و وسیع است که می‌توانیم برای رسیدن به مقاصد خود در بازی از هر وسیله یا عنصری استفاده کرد. دوست دارید به راهزانی در جاده‌ها بپردازید یا اینکه بعد از یک سرقت بانک در خیابان‌های سنت دنیس (‌یکی از شهر‌های بازی) فرار کنید یا اگر می‌خواهید یک زندگی ساده در بازی داشته باشید کافی است تا از فروش پوست‌هایی که شکار کرده‌اید در‌آمد کسب کنید.

Red Dead Redemption 2 بهترین بازی جهان باز سال 2019

دنیای آزادی که زنده بودن یا مردن کاراکتر‌ها بستگی به شما دارد هر که می‌خواهید بکشید و در هر‌جا که می‌خواهید تصمیمتان را عوض کنید، به یک قطار حمله کنید، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید که گرو‌گان ها را بکشید و یا از قطار به بیرون پرت کنید و یا آنها را آزاد کنید.

یکی از جالب ترین موارد بازی می‌تواند جذب شدن به دنیای ارگانیک بازی باشد. آبشار‌‌ها، دشت‌ها، کوهستان‌های پوشیده از برف تمام مناظر بازی Red Dead Redemption 2 بسیار متفاوت با یکدیگر ساخته شده‌اند. من ساعت‌های زیادی صرف فقط قدم زدن و گشت و گذار در زیست‌بوم‌های متفاوت کرده ‌ام. این بازی موارد و عناصر مثبت بسیار زیادی دارد ولی سیستم شبیه‌سازی زیست بوم واقعا یک معجزه است.

شما همین حالا می‌توانید تمامی نسخه های Red Dead Redemption 2 موجود در آرسان گیم را مشاهده و خرید کنید.

منبع: آرسان گیم